Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye güneyinde, göller bölgesinde Eğirdir'de meyveciliğin her kademesinde üretici ve tüketicilere hizmet veren GÜLBUDAK LTD. ŞTİ. 15 yıldan beri aynı sektörde faaliyet göstermektedir.

Meyve anacı, meyve fidanı ve meyve üretimlerinin yanısıra meyve-sebze soğuk depoculuk & paketleme hizmetlerini de sürdüren firmamız bölgenin yatırımcı, üretken, öncü kuruluşu konumundadır. Üretilen meyvenin dalından depoya oradan da pazarlanması sürecinde elektronik optik okumalı ön tasnif ve renk, kalibre, ağırlık fonksiyonlu paketleme makinalarıyla, özellikle elma sektörünün lokomotifi olmuştur.

Meyvecilik ve fidancılık sektöründeki gelişmeleri yakınan takip eden GÜLBUDAK LTD. ŞTİ. yenilikçi & yatırımcı kimliği ile her zaman KALİTELİ ÜRETİM hedeflemiş, ucuz maliyetli kaliteli üretimin TÜRK TARIMININ zaruriyeti olduğuna inanmıştır. 5500 dekara yaklaşan alanda fidancılık, meyvecilik, soğuk depoculuk ve paketleme hizmetlerini de sürdüren firmamız, bu alanda deneyimli, bilgili kadrosuyla müşterilerine başarılı hizmet vermekten ve müşterilerini memnun etmekten büyük keyif almaktadır. GÜLBUDAK LTD. ŞTİ. TAKIMI olarak sizlere sevgi ve saygılarımızı sunarak BEREKETLİ TARIM diliyoruz.

Soğuk Hava Depsu